بیماری یون | accreditation | 4949

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. بالاخره انتظارها به پایین رسید و فایل بیماری یون آماده دانلود شد. اگر در رابط با فایل بیماری یون سوالی ذهنتان را مشغول می کند از طریق تلگرام بپرسید. از خرید فایل بیماری یون از فروشگاه بدون نماد الکترونیکی خودداری کنید. سایت هایی که توسط ما معرفی می شوند همگی دارای این نماد هستند و مورد اعتماد هستند.

من‬ ‫یار‬ ‫و‬ ‫میان‬ ‫پهلوان‬ ‫پیش‬ بیماری یون ‫بهنگام‬ ‫روی‬ ‫بدان‬ ‫چو کارت چنین بیماری یون گشت زنهار خواه‬ ‫از‬ ‫ببخشاید‬ ‫همی‬ بیماری یون ‫دل‬ ‫که‬ ‫بر‬ ‫ازین‬ ‫مرا‬ ‫پس‬ بیماری یون ‫زندگانی‬ ‫از‬ ‫مهان‬ ‫این‬ ‫شنیدستم‬ ‫سرانجام‬ بیماری یون ‫همی‬ ‫پیاده‬ ‫مرگست‬ ‫گشت‬ ‫ببود‬ ‫زو‬ بیماری یون ‫گرد‬ ‫کوه‬ ‫گودرز‬ ‫و‬ ‫چاره‬ ‫بر‬

بیماری یون

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: بیماری یون

بیماری یون

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل :  powerpoint (..ppt) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد اسلاید : 31 اسلاید

 قسمتی از متن powerpoint (..ppt) : 

عنوان :

بیماری یون

شماره3.پاییز91

چکیده

بیماری یون یا پارا توبرکولوزیس توسط باکتری مایکوباکتریوم پاراتوبرکولوزیس ایجاد می‌گردد و در گونه‌های متعدد نشخوار کنندگان گزارش شده است. در گاو بالاتر از 19 ماه، اسهال مزمن، لاغری مفرط و هیپوپروتئینمی در حیوانات از علائم اختصاصی این بیماری است. هدف از این مطالعه، بررسی شیوع بیماری یون در استان مرکزی و ارزیابی آزمون الیزا به عنوان یک روش تشخیصی جهت مشخص نمودن پادتن ضدمایکوباکتریوم پاراتوبرکولوزیس بود .

این مطالعه در طی سال‌های 1387 و 1388 بر روی 1724 راس گاو با سن بیش از 2 سال متعلق به 12گله گاو شیری در حومه شهرستان اراک انجام شد.

اندازه‌گیری میزان شیوع بیماری با روش الیزای جذبی و با استفاده از کیت تجاری برای جستجوی پادتن ضد مایکوباکتریوم پاراتوبرکولوزیس انجام شد. براساس نتایج حاصل از آزمایش الیزای جذبی تعداد 274 راس دام (5/15%) مثبت تشخیص داده شدند. حداقل و حداکثر آلودگی در گله‌ها به ترتیب 4 و 6/58 درصد بود. نمونه بافتی و سرم خون از 87 راس گاو مشکوک به بیماری یون در کشتارگاه جمع‌آوری گردید، حساسیت و ویژگی آزمون الیزای جذبی جهت تشخیص بیماری در مقایسه با آزمون هیستوپاتولوژی به ترتیب 36/47 و 100 درصد بود. با توجه به یافته‌های این مطالعه آزمون الیزای جذبی به دلیل هزینه اندک و سهولت کاربرد در تشخیص بیماری یون به عنوان یک آزمون غربالگری مناسب مطرح می‌باشد .

بیماری یون چست ؟

بیماری یون یک عفونت باکتریایی مزمن علاج ناپذیر است که به صورت اولیه قسمتهای تحتانی روده کوچک نشخوارکنندگان را درگیر می نماید ، هرچند پاتولوژی و نشانه های آن میان گونه ها متفاوت است .

عفونت معمولا هنگامی رخ می دهد که حیوانات جوان باکتری مایکوباکتریوم ایویوم پاراتوبرکلوزیس (map) را دریافت دارند .

👇محصولات مشابه با بیماری یون👇

پاورپوینت درباره کلیات پزشکی و بهداشت تعریف بیماری, انواع بیماری و درد پاورپوینت بیماری های قلبی و عروقی و رژیم درمانی در این بیماری ها بیماری های هلو پاورپوینت بیماری وبا بیماری پارکینسون بیماری دیابت بیماری دیابت بیماری تالاسمی بیماری های شغلی

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت بیماریهای ویروسی گیاهان جالیزی دانلود پاورپوینت شکلات پاورپوینت شيرمادروفاصله گذاري بين تولدها پاورپوینت اوضاع اقتصادی در ایران باستان دانلود پاورپوینت منابع آب و خاک درس چهاردهم مطالعات اجتماعی پایه هفتم دوره اول متوسطه پاورپوینت در مورد اعتصاب و تأثیر آن بر روند جامعه پاورپوینت در مورد BLUEBEAbUTY پاورپوینت در مورد ترسيم نمودارهاي سيستم بانكي پاورپوینت در مورد تحلیل اخلاقی موارد آموزشی و بالینی دانلود پاورپوینت مبانی تجزيه و تحليل سيستمها تاثیر تغذیه بر یادگیری دانش آموزان پاورپوینت طراحی و ارزيابی يک روش مبتنی بر کروم در شبکه های سيار موردی دانلود پاورپوینت روش تدریس مهارت خواندن مبانی نظری و پیشینه دلبستگی پاورپوینت زبان فارسي2 درس دوم

👇کلمات کلیدی👇

بیماری یون بیماری یوندانلود بیماری یون بیمارییونبیماری